Online Practice Kayıt Aşamaları

Kitaplarınızın online kaydını gerçekleştirmek için aşağıdaki aşamaları dikkatli bir şekilde uygulamanız gerekmektedir. Aksi takdirde çalışmalarınızı göremeyebilirim. Öncelikle kitap kaydını gerçekleştirmek için  oxfordlearn.com sitesine gitmeniz gerekmektedir.

ÖNEMLİ NOT: Önceki senelerde bu kitap serisini kullanıp kayıt olanlar kayıtlı mailleriyle giriş yaptıktan sona İÇERİĞE ERİŞİM adımından devam edebilirler. Böylelikle önceki kitaplarını da kullanabilirler.

Bu ekranla karşılaştığınızda henüz bir kullanıcı hesabınız olmadığı için işaretli bölümdeki ID oluştur kısmına tıklamalısınız.

Bu bölümde ise gerekli bilgileri girerken işaretlenmiş alana dikkat ediniz. Lütfen AD-SOYAD bilginizin önüne Öğrenci Numaranızı ekleyiniz. E-mail bilgisini girerken de şifre yenileme işlemleriniz için aktif bir e-mail kullanmanız gerektiğini unutmayın.

İşaretli alanlara dikkat ederek istenen bilgileri doldurunuz.

Güvenlik bilgileriniz şifrenizi yeniden oluşturmak için önemlidir. Unutmayacağınız bir cevap girerek işaretli alana tıklayıp devam ediniz.

Yukarıdaki işaretli alan sizi kitabınızın arkasında bulunan kodu girme ekranına yönlendirecektir.

Buradaki işaretli alanlara dikkat ederek kitabınızın arka kapağında size özel olan kodu girip devam ediniz.

Bu bölümde bulunan alan ise sizin sınıf kodunuz ile doldurulmalıdır. Bu kod girilmezse çalışmalarınızı takip etmem imkansız olacaktır.

 Sınıf kodunuz: TEAMS GENEL KANALINDA BULUNMAKTADIR.

User Id kısmını boş bırakıp ilerleyebilirsiniz. Benim ismimi gördüğünüz ekranda TAMAM butonuna tıklayıp kaydınızın gerçekleştiğinden emin olabilirsiniz.

Artık kaydınız gerçekleştiği için her giriş yaptığınızda içeriğe yukarıdaki gibi ulaşabilirsiniz. Unutmayın alıştırmaları çözmek için bilgisayar kullanmalısınız. Cep telefonlarında sorun yaşama ihtimaliniz çok yüksek.


Avatar

olgu

Cepte İngilize Yazarı

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam Engelleyici Algıladı!

Lütfen reklam engelleyicinizi kaldırın veya reklamsız abonelik için uygulamayı indirin.

Cepte İngilizce APP